Aktualności

IV Piknik u Józefa

W dniu 11 czerwca 2026 r. grupa uczestników naszego Domu wraz z opiekunami uczestniczyła w imprezie integracyjnej pn. „IV Piknik u Józefa” zorganizowanej przez Dom Pomocy Społecznej św. Józefa w Mieni. Wydarzenie przebiegało w radosnej i serdecznej atmosferze, sprzyjającej rozmową oraz nawiązywaniu nowych znajomości. Podczas pikniku można było obejrzeć występy artystyczne mieszkańców DPS św. Józefa oraz przedstawicieli zaproszonych placówek. Nasi uczestnicy zaprezentowali układ taneczny w stylu country, który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.
Jak co roku gospodarze zadbali o pyszny poczęstunek dla wszystkich gości. Spotkaniu towarzyszyła także zabawa taneczna oraz wspólne zdjęcia.

Dziękujemy za zaproszenie!

Galeria