III Integracyjny Konkurs Eko-Plastyczny w Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie
Dnia 27 maja 2026 r. dwie uczestniczki naszego Domu, Agnieszka W. i Justyna K. wraz z opiekunem, wzięły udział w podsumowaniu Konkursu Eko-Plastycznego „Kolorowy świat pszczół- niech żyje nasza planeta”, które odbyło się w Zespole Szkół Specjalnych w Ignacowie. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Dzieciom Radość Ignaców, a przedmiotem przedsięwzięcia było wykonanie pracy przestrzennej. Wszystkie prace były bardzo efektowne, kolorowe i starannie wykonane. Decyzją organizatorów wszyscy uczestnicy konkursu zajęli I miejsce. Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy i nagrody. Dodatkowa atrakcją były warsztaty pszczelarskie, dzięki którym można było zapoznać się z fascynującym światem pszczół.














